Kupić Jałówkę w Holandii ?!

W marcu do Naszej firmy Agro Netzwerk przyjechał Rene Coumans - światowej sławy sędzia międzynarodowy bydła mlecznego i jałówek. Niezależny ekspert wyceny jałówek z którego pomocy przy znalezieniu odpowiednich jałówek korzystają hodowcy z całego siata również Rządy Państw (ROSJA,KAZCHSTAN,MAROKO,CHISZPANIA,ARABIA SAUDYJSKA)
Rene również  hoduje sam krowy mleczne 5000 szt dojnych w Holandii i USA.
Nasza firma zorganizowała  spotkanie Rene z Polskimi Hodowcami bydła mlecznego .  Spotkanie w opinii uczestników "otworzyło im oczy" na proces zakupu jałówek z importu. Fakt pobytu Rene Coumans w naszej firmie nie mógł być nie zauważony przez media branżowe. Tygodnik Rolniczy  publikuje cykl artykułów na temat Naszych spotkań
(zwiastun     http://www.tygodnik-rolniczy.pl/nr/trzoda_i_mleko/kupic_jalowke_wholandii.html) Materiały z tych wydarzeń pojawiły się również w Holenderskiej i Amerykańskiej Prasie .
Nasza firma składa szczególe podziękowania Panu Dyrektorowi Jarosławowi Szabłowskiemu z  zaprzyjażnionej SM MLEKOVITA za pomysł zorganizowania takiego "bezprecedensowego "w historii branży spotkania oraz pomoc w organizacji .
Agro Netzwerk


Zakłady Mleczarskie  zainteresowane ewentualnie spotkaniem "swoich " dostawców mleka z Rene Coumans prosimy o kontakt   . Piotr Banaszak 606919690